Kivennék a részüket a misszióból

2014. május 08., címkék: zsinati ifjúsági fórum, zsif 2014, ejb, xiii. ciklus 14. ülés, ifi

A Zsinati Ifjúsági Fórum (ZSIF) idei tanácskozásán az egyházi jövőképről gondolkodtak közösen a református fiatalok. A ZSIF nyilatkozatával a Magyarországi Református Egyház (MRE) Zsinata is foglalkozott.

A fiatalok látják az egyház jövőjét

2014. április 09., címkék: ifi, ejb, zsif, zsinati ifjúsági fórum, reformátusok lapja, zsif 2014

Harmadik alkalommal töltötték meg az ország minden részéből érkező, 16–23 éves fiatalok a zsinati székház üléstermét, hogy ez alkalommal az ifjúsági misszió jövőképéről tanácskozzanak az április 4–5. között megtartott Zsinati Ifjúsági Fórumon (ZSIF).